Çocuklarda Bebeklerde Göz Tembelliği Tedavisi (0212) 982 22 66 WhatsAPP: 0533 214 49 77 info@viditablet.com
Kapama da amaç Nedir ?

Kapama da amaç Nedir ?

Kapama da amaç Nedir ?

Tembel olan Gözün Çalıştırılması ?

Detay Bilgi

Oyun Oynayarak Göz Tembelliği Düzelir mi?

Oyun Oynayarak Göz Tembelliği Düzelir mi?

Oyun Oynayarak Göz Tembelliği Düzelir mi?

Vidi Tablet Kullanarak EVET düzelir

Bize Yazın

Kaç Yaşına Kadar Kullanılabilir ?

Kaç Yaşına Kadar Kullanılabilir ?

Kaç Yaşına Kadar Kullanılabilir ?

14, Doktorlarımız 14 yaşına kadar Vidi Tablet kullanımını önermektedir.

E-mail gönder

Vidi Tablet ile Birlitke bir Oyun veya Yazılım mı Satın Almış Oluyoruz?

Hayır. Vidi Tablet ile bir oyun veya yazılım satın alınmıyor.  Ekranı Değiştirilmiş ve çocugunzun sadece tembel gözü ile görebileceği bir tablet satın almış oluyorsunuz. Normal bir tablette neler yapabiliyorsanız, Vidi Tablet ilde aynısı yapabilirsiniz. Tek farkı, Vidi Tabletin değiştirilmiş ekranı ve bu tablet ile birlikte verilen gözlükle birlikte, çocugunuz sadece tembel olan gözü ile ekranı görebiliecek. İster oyun oynasın, ister video izlesin, ister sosyal medyada vakit geçirsin, ister internette gezinsin, tüm bu süreçlerde sadece tembel gözü ile ekranu görebilecek, her ne yaparsa yapsın , göz tembelliği tedavisine faydalı olmuş oalcaktır.

Ne Kadar Sürede Sonuç Alırız ?

Göz tembelliğinin sebebine ve derecesine bağlı olarak, tembel gözde oalcak görme artışı çocuktan çocuga değişebilir. Normal koışullarda iki ay sonrasında görme oranında anlamlı artışlar sağlanır

Vidi Tablet Fiyatı Nedir?

KDV Dahil 2400. TL dir. Vidi Tablet Göz tembelliği tedavi seti olarak satılır, bu setin içerinde bir adet 10.1 Ekranı değiştirilmiş özel Vidi Tablet,  2 adet çocugunuzun sadece zayıf gözü ile ekranı görebileceği çocuk gözlüğü ( bu gözlük 3D sinemalarda normal gözlüklerinin üzerine geçebilenlere benzer bir gözlük) ve bir adetde aillerin çocuklarını kontrol edebilmeleri ekranı görmeleri için etişkin gözlüğü ile birlite satılmaktadır.

Vid Tablet ile internete bağlanabilirmiyiz ?

Evet, Normal bir tablet bilgisayarla ne yapıyorsanız  Vidi Tablet ile de aynısı yapabilirsiniz. Tek fark çocugunuz sadece tembel olan gözü ile görecektir ekranı

Satış sonrası destek ve garanti durumu nedir?

Firma olarak aldığınız her ürünün 2 yıl garantisi vardır. Satış sonrası destek için ise bize 24 saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizim bir kulanıc grubunda tüm sporular sorunlarınız sizin gibi kullanıcıların tecrüberlinde faydalanarak giderebilrisiniz

Göz Tembelliği tedavisi başarı ile tamamlandıktan sonra normal bir tablete dönüştürebilirmiyiz?

Hayır. Vidi tablet göz tembelliği için özel bir ekran ile geliştirilerek yapılmıştır ve birlikte verilen gözlükler olmadan siz ekranı göremezsiniz. Gözlükeri kullanrakda normal bir tablet oalrak kullanmış olursunuz.

Oyun oynarak çocugumuzun göz tembelliği tedavi olabilir mi?

Evet, özellikle eli ile dokunduğu oyunlar, göz embelliği tedavisini çok etkili şeliklde iyileşmesini yardımcı oalcaktı. El göz koordinasyonu Vidi Tablet ile en üst seviyeye çıkacaktır.

Neden Vidi Tableti Kullanmalıyız?

Çocuk ve Bebeklerde göz tembelliği tedavisinde kapama tedavisini göz bandı ile yapmak çok zahmetli olabilir. 2018 yılından itibaren kullanılmaya başlayan Vidi Tablet, göz tembelliği tedavinden Dünya da kullanılan en gelişmiş ve yeni sistemdir. Neden Vidi Tablet almalısınız? sorusunun yanıtı da çok basittir. Tembel gözün çalışması ve görmesi için Vidi Tablet almalısınız. Kapama tedavisinde iyi veya baskın göz kapatılarak görmenin tembel olan göze yönlendirmesi amaçlanmaktadır. İşte Vidi Tablet tam da bunu yapar çocugunuz sadece tembel gözü ile görür. Bu şekilde oyun oynayrak, video izleyere göz tembelliğin evde tedavisi çocuklar ve ailler için bulunmaz bir kolaylık sağlamaktadır.

Support Forums
Oyun oynarak göz tembelliği tedavisi ne kadar etkili olabilir?

Çocuklarda göz tembelliği tedavisinde, mutlaka tembel gözü çalıştıracak etkinlikler ve eğzersizler yapılmaldır.  Göz kapama bandı ile yapılan tedavide amaç iyi olan gözün cezalandırılması değil tembel olan gözün çalıştırılmasıdır.

Vidi Tablet ile çocuğunuz oyun oynarken, sadece tembel olan gözü ile ekranı görecek, oynadığı oyunda her ne yaparsa yapsın bu oyun onun tedavisinde çok etkili olacaktır. Bizim önerimiz ise özellikle eli ile kontrol edebileceği oyunlar oynaması yönündedir. Örneğin Candy Crush oyunun oynarken aynı renkte olan şekerleri tembel olan gözü ile görecek yine bu aynı renk ve şekildeki şekerleri eli ile bir sıra veya sütün haline getirecek, tüm bu sıralama işlemelri sırasında el göz koordinasyonu artacak ve tembel olan gözünün görme merkezi kısmı tüm bu işlemler esnasında aktif oalrak çalışacaktır. Tamda yapılmak istenen budur. Araba yarışları, savaş oyunları, tetris ve benzeri pek çok oyunda çocuk hem elini hem gözünü birlikte kullanarak görme merkezinin çalıştırlmasını sağlaycaktır.  En öenemlisi ise herhangi bir oyuna bağlı kalmaksızın çocugunuzun yaşı ve beğenilerine göre en sevdiği oyun ne ise onu oynarak göz tembelliği tedavisi gerçekleşecektir.

Contact Support
14
14 Yaşına Kadar Kullanılabilir
1000
Binlerce oyun içinden beğendiğini oynayabilir
24
Saat Evinde, elinizin altında Göz Tembelliği Tedavisi çözümü
64000
Göz Tembelliği tespit edilen çocuk sayısı (2015 yılı)
× WhatsApp