Çocuklarda Bebeklerde Göz Tembelliği Tedavisi (0212) 982 22 66 WhatsAPP: 0533 214 49 77 info@viditablet.com

VİDİ GÖZ TEMBELLİĞİ TEDAVİSİ AİLESİ

En Son Teknoloji ile TAM GÖRMEK ARTIK MÜMKÜN

Hakkımızda,

Vidi Tablet, 2 yıllık bir yoğun ar-ge çalışması sonucu ortaya çıkmıştır. Dünya da göz tembelliği tedavisinde devrim niteliğinde bir gelişme olacaktır. Bu ürünle ilgili ilk bilimsel çalışma 2016 yılında Japonya’ da yapılmıştır. Bu yayının Türkiye ve Dünya da önde gelen göz doktorlarından birinin bize bildirilmesi ile hayata geçirilmiş bir ürün ve projedir.

Firma olarak bu göz tedavisi konusunda 3. ürünümüz olmaktadır, Vidi Özellikle göz tembelliği tedavisinde dünya da bilinen ve kullanılan bir marka olmuştur. Toplam 46 ülkede ürünlerimiz kullanılmaktadır. Bilimi araştırmayı ve kullanıcı tecrübelerini en önde tutan firmamız, çocuklarınız sizler için önemini bilerek, size göz tembelliği tedavisinde kolay ve etkili çözümler sunmaktadır.

İstanbul da faaliyet gösteren firmamız, üretimlerini de istanbul da yapıp tüm dünyaya ulaştırmaktadır. Bugüne kadar 3 Tübitak projesi bitirmiş, bunlardan ikiniz ürün haline getirmiştir.

Göz alanında yeni bir ürün için patent başvurusu bitirmiş ve ön hayvan çalışmaları ve prototipleme sürecindedir. Bu ürünümüzü de 2019 yılı içerisinde sizlerin kullanıma sunmayı planlamaktadır.

Araştırma Geliştirme Kültürümüz

2009 Yılında Tübitak Teknogirişim Desteği ile kurulan firmamız, bu süreç içerisinde 3 adet Göz sağlığı ile ilgili teknolojik ürün ar-ge projesini tamamlamıştır. Bunlardan 2 tanesi ticarei ürüne dönüştürebilmiştir. Bu süreçlerde teknik üniversiteler ve Dünya daki  göz hastaneleri ile birlikte çalışılmışır. Konusunda uzman lisans, yüksek lisans ve doktoralı personel istihdam edilmiştir.

Devam eden 2 ar-ge projesinde yine göz üzerine tüm dünyada bilinenleri dğiştirecek çalışmaları sürdürmektedir. Bu süreç içerisinde bir patent başvurusu ve 3 marka tescili yapılmıştır.

Ar-ge ye ayırdığımız pay 2009-201743%
Ürünlerimizin İhracat Oranı84%
Kullanıcı Memnuniyetimiz96%
Ar-ge Projelerinin ticari ürüne dönüşme oranı66%

Ekibimiz

Veysel Özkapcı

Kurucu, Elektronik Yüksek Mühendisi

2009 Yılında BNM Fabrika olarak kurulan şirketin Genel Md. Görevini yürüten Veysel Özkapıcı, firmanın geliştirdiği ar-ge projelerinde de görev almaktadır. Üretilen her üründe tasarım aşamasından kullanıcı prolemlerine kadar bilgi ve tecrübe sahibi olan Veysel Özkapıcı, gelecek projeler içinde yoğun şekilde çalışmaktadır.

Evli ve 1 Çocuk babasıdır, iyi derece ingilizce bilmektedir. Yüksek Lisansını Mikro ve Nano Elektronik üzerine tamamlamıştır. 1 Adet patent başvurusu ve 3 adet bilimsel yayını vardır.

Abdülkadir Oduncu

Medikal Danışman, Göz Doktoru

Abdülkadir Bey, Göz sağlığı ve cerrahisi konsunda önemli pratik tecrübleri vardır. Ortaklaşa yürütülen projelerde firmamıza göz hakkında detalı teknik bilgiler vermmetkedir. Aynı zamanda birlikte yürütülen Glokom gözlüğü projesinin de fikir sahibidir. Bu proje için patent başvurus yapılmış ve ticari bir ürün olarak 2019 yılında tüm dünyanın hizmetine sunulacaktır.

Alberto Molteni

Avrupa Satış Müdürü, Elektronik Müh

Alberto, Vidi Ürünlerinin öncelikle İtalya, sonrasında tüm Avrupaya satılmasından sorumludur. Göz cerrahisi ve kullanılan yöntemler konusunda ciddi tecürbleri bulunan Alberto Vidi Tabletin tüm Dünya da tanımasında görev almaktadır.

Neler Yapıyoruz

Çocuklarda Göz Tembelliği Tedavisine Yeni Çözümler Üretiyoruz

Göz Tembelliğinde tedavisinde bir dünya markası olma konusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Vidi Tablet ile ilgili bilgilerimiz zaten bu sitede.

2015 Yılında bugüne kadar 46 Ülkedeki çocukların göz tembelliği tedavisine çözüm üretiyor, çocukların ve annelerin duları alıyor onları göz tembelliği tedavileri daha kolay bir hale getiriyoruz. Daha FAzla bilgiye www.vidi.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Sürekli ileri teknolojik ürünler için Ar-ge Yapıyoruz.

Göz hastalıkları konusunda yeni ürünler üretmek için yoğun şekilde çalışıyoruz.

Glokom (Göz Tansiyonu) da cerrahi veya ilaç olmadan ilerlemesini durdurmayı planladığımız ve patent başvurusunu yaptığımız yeni cihazımızın ön prototip ve hayvan çalışmlarını yapıyporuz. Bu ürünü 2019 sonlarına doğru glokom sorunu yaşayan yaklaşık 50 Milyon insanın kullanımına sunmayı düşünüyoruz.

Keratakonus olarak adlandırılan hastalığın tedavisi için Kullanılan, Korneal Çapraz Bağlama Cihazı (CXL, CCL, Corneal Collagen Cross Linking Device )üretiyor ve satıyoruz. Özellikleri bakımında dünyadaki en iyi cihazı üretmiş olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu cihazin ar-ge aşamalarını Tübitak TEYDEB destekleri ile tamamladık ve şimdi ticarileştirilmesi ve Endüstriyel üretimine geçmek içinde KOSGEB desteklerinden gaydalanıyoruz.

İleri Teknoloji Danışmanlığı ve Temsilcilikleri Yapıyoruz

Eğitim ve mesleki tecrüblerimize uygun konularda ( Elektronik, MikroElektronik, NanoElektronik, MEMS, ALD, Atomic Layer Deposition, Critical Ponit Drier, Kritik Nokta Kurutucusu, Plasma Sistemleri) yurt içi kurum ve kuruluşlara danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Bu Alanda yurtdışında öncü firmalardan, PVA TePLA, PICOSUN, TOUSIMUS gibi firmaların temsilciliklerini yapıyoruz. Bu ürünler ile ASELSAN, TUBITAK, KOÇ Ü, gibi değerli araştırma merkezlerinin teknik altyapılarını geliştiriyoruz.

Temsilcisi olduğumuz firma ve konuları www.bnmfabrika.com sitesinden görebilirsiniz

× WhatsApp